TEKSİSNET YAZILIM

2014 yılında kurulmuş olan şirketimiz, Avrupa Birliği standartlarında tüm süreçlerin şeffaf bir şekilde izlenebildiği, takip edilebildiği görevler ayrılığı ilkesi ile çalışanları rahatlatan ve aynı zamanda şirketin tüm süreçlerin tıkanmadan ilerlemesini sağlayan yazılımlar yapmaktadır.

Günümüzde bir çok şirket benzer sorunlar yaşamaktadır. Yaşanan bu sorunlar çalışanlar arasında başlıca iletişim kopuklukları, performans düşüklüğü, motivasyon kaybı ve benzeri sorunlar ile başlayarak şirkete verim ve süreç kaybı olarak yansıyabilmektedir.

Teksisnet yazılımı olarak biz bu olumsuzlukları öngörebilen zararlı oluşumların önüne geçebilen ve aynı zamanda kullanıcı dostu olan yazılımlar geliştirmekteyiz.Yazılımlarımızın temeli iş emrine dayalı çalışma mantığı ile kurgulanmaktadır. Aynı zamanda çalışanlara görev dağılımı yapmakta ve kurumsallaşmaya katkı sağlamaktadır.

WEB DESIGN SERVICES

MİSYONUMUZ

Misyonumuz Yazılım, Tasarım, Teknik Alt ve Üst Yapı ve bilgi - birikimlerini kullanarak, inavasyonel bir şekilde büyütmeyi hedefleyen kurum ve kuruluşlara güvenilir, yenilikçi ve geliştirici hizmet sunmaktır.

SEO SERVICES

VİZYONUMUZ

Ülkemizde ve uluslararası platformda faaliyetlerini sürdüren kurum ve kuruluşların, büyüme yada kurumsallaşma adımlarında, Teksisnet Yazılım'ın sahip olduğu teknolojik altyapı ile amaçlarına ulaşmasını hedefleyerek dünya üzerinde lider teknoloji şirketi olmaktır..

ADIMLAR

  • Analiz
  • Diyagram
  • Proje
  • Kontrol
  • Final
YUKARI